Лідсельмаш відстояв титул чемпіона Білорусі

Чотири українських легіонера другий рік поспіль внесли вагомий внесок у тріумф клубу з Ліди

Лидсельмаш отстоял титул чемпиона Беларуси

Перемогою команди «Лідсельмаш» (Ліда) завершився чемпіон Білорусі з футзалу. Підопічні Віктора Тарчило другий рік поспіль стали найсильнішими у своїй республіці, після того як у фінальній серії плей-офф до трьох перемог всуху переграли мінський МАПІД.

Незважаючи на такий результат «золотий» серії, напружена боротьба йшла в кожному з матчів. Так, у першій грі, що проходила в Ліді, все вирішив єдиний м’яч, забитий на 13-й секунді лидовцем Денисом Колбом. Другий матч проходив в столиці Білорусі, і всі голи були забиті в першому таймі. На гол «мапидовца» Лазюка відповів Дмитро Іванов, а переможний м’яч опинився на рахунку Артема Рося, який реалізував 10-тиметровый. Ну, а в третьому матчі, після 0:0 в основний час справа дійшла до овертайм, в якому «Лідсельмаш» забив двічі. Героєм матчу став Артем Рось, який спочатку відзначився після передачі Олександра Хурсова, а через хвилину вразив порожні ворота МАПИДа.

Таким чином, українці Олександр Хурсов, Максим Воронін, Артем Рось і Дмитро Іванов стали дворазовими чемпіонами Білорусі. «Лідсельмаш» отримав право представляти свою країну в Кубку УЄФА, в якому лидовцы візьмуть старт з основного раунду, а при його жеребкуванні будуть посіяні у другий кошик.