Ліндсі Лохан назвала слабачками скаржаться на домагання жінок

Ліндсі Лохан розкритикувала прихильниць руху #MeToo, які скаржаться на сексуальні утиски з боку чоловіків. Слова актриси наводить видання The Hollywood Reporter.

“Знаєте, я в цілому завжди на боці жінок. Всі проходять через якісь випробування на своєму шляху. Якщо трапляється щось надзвичайне, про це треба заявляти в той самий момент. І заявляти в поліцію. Можливо, я потім буду ненавидіти себе за це, але я вважаю, що жінки, які надають розголосу все це зараз, виглядають слабкими, хоча вони сильні в дійсності”, – сказала актриса.

Нагадаємо, що раніше Лохан виступала в підтримку продюсера Харві Вайнштейна, звинуваченого багатьма голлівудськими актрисами в домагань і навіть зґвалтування. “Я дуже співчуваю Харві Вайнштейну зараз. Те, що зараз відбувається, – неправильно. Він ніколи не завдавав мені шкоди і ніколи не робив нічого поганого, хоча ми з ним працювали над кількома фільмами разом.. Мені здається, що всім потрібно зупинитися. Все це неправильно. Зупиніться!”, – стверджувала Лохан в 2017 році.

Читайте также:  Світова прем'єра фільму "Зоряні війни 8: Останні джедаї"

Вона також засуджувала дії подружжя Вайнштейна Джорджіни Чепман, яка після публікацій усіх викриттів заявила про те, що вона розлучиться з Вайнштейном.

Источник

Залишити коментар