Лопирьова вважає, що колишня дружина Булатова пише їй негативні коментарі з фейкових акаунтів

Лопирьова вважає, що колишня дружина Булатова пише їй негативні коментарі з фейкових акаунтів

Днями Татевик Карапетян — колишня дружина Ігоря Булатова, від якого Вікторія Лопирьова чекає дитину — розповіла, що дізналася про роман чоловіка з ЗМІ. Незабаром після цього модель вступила в полеміку з передплатницею, яку прийняла за екс-дружину свого коханого.

    Вікторія Лопирьова впевнена, що Татевик Карапетян пише їй негативні коментарі з фейкових акаунтів

На початку цього року стало відомо, що батько майбутньої дитини Вікторія Лопирьова — бізнесмен Ігор Булатов. Чоловік нещодавно розлучився з Татевик Карапетян, яка всього півроку тому народила від нього дочку. Днями вона розповіла, що дізналася про роман екс-дружина з моделлю зі ЗМІ. Після цього на своїй сторінці в Инстаграме Вікторія почала вступати в полеміку з передплатниками, під акаунтами яких, як вона впевнена, ховається Татевик. Днями модель прочитала під одним зі своїх фото такий коментар: «Такі, як ви — санітари цього світу. Позбавляєте порядних жінок від чоловіків-покидьків. Шкода, що ваші плани провалилися. Хотіла дитину від багатого мужика, а виявилася з викинутим з родини альфонсом. Рада так любов. Гідна пара…» (орфографія і пунктуація автора тут і далі збережено).

Лопыреву зачепило це повідомлення — вона вирішила на нього відповісти.

«Коли ж ти вже заспокоїшся??? Не набридло писати з фейкових аккаунтів??? Набери мені особисто і вислови всі претензії. Такий був поганий чоловік, що так багато зусиль, щоб його повернути. І так, є речі важливіші грошей, але тобі не зрозуміти», — написала знаменитість. У відповідь передплатниць запевнила Лопыреву в тому, що вона — не Татевик, однак модель залишилася при своїй думці і в повній впевненості, що спілкується з екс-дружиною свого коханого.

Источник

Рейтинг
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
1 коментарі
  1. Ангелина

    Бывшую жену Игоря узнала только благодаря этому скандалу. Зачем она вообще лезет в практически уже новую семью?? Пусть теперь детьми своими занимается. А Вике сейчас нельзя волноваться.

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.