Луческу сказав, що потрібно для порятунку Шахтаря

Луческу: Ми багато помилялися

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував провальний результат Шахтаря у Швеції (гірники програли Мальме 0:1), а також сказав, що потрібно зробити команді для порятунку в єврокубках:

– Програли 0:1. Складно було після забитого м’яча. Ми погано закрили фланг праворуч. Потім суперник “сіл”, грав тільки на контратаках.

Приблизно такий же момент був у Фред, але він пробив повз ворота. Мальме пощастило – команда реалізувала свій момент.

Ми мали повну перевагу. Особливо в першому таймі. Але не було гостроти в лінії атаки.

У другому таймі рахунок панував. Не було свіжості, ми багато помилялися.

Якщо брати за моментів у першому таймі у суперника був ще один момент. І більше нічого.

У другому таймі, на жаль, ми підлаштувалися під суперника. Мальме був більш наполегливим, агресивний, і створив багато проблем Шахтарю.

Коли граєш на виїзді і підлаштовуєшся під суперника, часом суддя потрапляє під вплив публіки. Дати таке пенальті в наші ворота…

Тепер треба добре підготуватися до другого матчу з “Мальме” (3 листопада у Львові. – Ред.). Потрібно виграти 2:0, щоб у нас залишилися шанси на Лігу Європи. Ми можемо це зробити.