Максим Фадєєв прокоментував чутки про роман свого сина з Ольгою Серябкиной

Днями російські ЗМІ повідомили, що 33-річна Ольга Серябкіна зустрічається з 21-річним Савою Фадєєвим. Пізніше 50-річний Максим Фадєєв, батько молодої людини, опублікував у Инстаграме відеозвернення до прихильників, в якому розставив всі крапки над i.

    Максим Фадєєв розповів, що пов’язує Ольгу Серябкину з його сином Савою

Ольга Серябкіна вважає за краще не виносити на загальний огляд свої стосунки з протилежною статтю. Шанувальники вважають, що співачка недовго зустрічалася з Олегом Маямі. Проте в 2018 році артисти розлучилися. З тих пір фанати не знали, що відбувається в особистому житті Ольги. Днями російські ЗМІ повідомили, що користувачі Мережі підозрюють, що у Серябкиной відносини з сином Максима Фадєєва, Савою. Говорили, що молодих людей бачили в столичному торговому центрі, і вели вони себе, як закохана пара. Пізніше Максим опублікував у Инстаграме відео, в якому вніс ясність у ситуацію. Продюсер зізнався, що прийшов в обурення, коли дізнався про те, що Ользі й Саві приписують роман. «Нічого, що вони родичі? Нічого, що різниця у віці досить пристойна? Це нікого не бентежить?» — обурився Фадєєв. Передплатники підтримали Максима і поцікавилися, ким саме Ольга і Сава доводяться один одному. Однак це питання залишилося без відповіді.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: