Марк Хемілл порадив Арнольду Шварценеггеру змінити прізвище

Виконавець ролі Люка Скайуокера в серії фільмів “Зоряні війни” Марк Хемілл пригадав професійний рада, який він давав своєму колезі Арнольду Шварценеггеру на зорі кар’єри останнього.

“Арнольд Шварценеггер якось попросив у мене ради, коли тільки починав зніматися. Я сказав, що йому необхідно позбутися його акценту, якщо він хоче претендувати на більш великий список ролей, та прізвище, так як ніхто не може вимовити її правильно. Він зробив все прямо навпаки і став однією з найбільших зірок в історії”, – розповів Хемілл на своїй офіційній сторінці в Twitter.

Його слова підтвердив сам Шварценеггер у відповідному коментарі. “Твоя порада був абсолютно правильним в будь-якій звичайній ситуації. І такими були загальноприйняті правила в той час. Але справа в тому, що я порушник правил”, – написав він. Зазначимо, що актори не зустрічалися на знімальному майданчику, але підтримують дружні стосунки з середини 70-х років минулого століття.

Обидва вони в найближчій перспективі будуть задіяні у зйомках продовжень прославили їх франшиз: Марк Хемілл в дев’ятому епізоді “Зоряних воєн”, Арнольд Шварценеггер у новій версії “Термінатора”.

Читайте также:  Lucasfilm "пригальмує" розвиток "Зоряних воєн"

Источник

Залишити коментар