Marvel позбавить Netflix своїх фільмів

Після запуску власного потокового сервісу компанії Walt Disney фільми студії Marvel перестануть виходити в мережі Netflix. Про це повідомляє видання The NY Times. Стверджується, що останнім проектом, який буде демонструвати Netflix після завершення його прокату стане “Людина-мураха і Оса”.

Дебютним для власного сервісу Walt Disney, запуск якого очікується в 2019 році, стане екранізація коміксів під назвою “Капітан Марвел”.

У більш широкому сенсі це буде дуже відчутна втрата для Netflix, оскільки компанія позбудеться не тільки фільмів студії Marvel, але і всіх анімаційних фільмів Walt Disney, а також фільмів з серії “Зоряні війни”.

До того ж, завершивши угоду з придбання медіа-активів компанії 21st Century Fox, Walt Disney стане власником масштабної бібліотеки фільмів і телевізійних проектів, які також буде представлено передплатникам нового сервісу.

Нагадаємо, що в розпорядженні Walt Disney опиняться такі популярні франшизи, як “Люди Ікс”, “Хижак”, “Чужий”, “Аватар” і багато інших. Єдиним винятком н перших порах можуть стати серіали спільного виробництва, які вже демонструються Netflix.

Читайте также:  Хакери оголосили про перемогу петиції "Ліги справедливості"

Источник

Залишити коментар