Marvel позбавить Netflix своїх фільмів

Після запуску власного потокового сервісу компанії Walt Disney фільми студії Marvel перестануть виходити в мережі Netflix. Про це повідомляє видання The NY Times. Стверджується, що останнім проектом, який буде демонструвати Netflix після завершення його прокату стане “Людина-мураха і Оса”.

Дебютним для власного сервісу Walt Disney, запуск якого очікується в 2019 році, стане екранізація коміксів під назвою “Капітан Марвел”.

У більш широкому сенсі це буде дуже відчутна втрата для Netflix, оскільки компанія позбудеться не тільки фільмів студії Marvel, але і всіх анімаційних фільмів Walt Disney, а також фільмів з серії “Зоряні війни”.

До того ж, завершивши угоду з придбання медіа-активів компанії 21st Century Fox, Walt Disney стане власником масштабної бібліотеки фільмів і телевізійних проектів, які також буде представлено передплатникам нового сервісу.

Нагадаємо, що в розпорядженні Walt Disney опиняться такі популярні франшизи, як “Люди Ікс”, “Хижак”, “Чужий”, “Аватар” і багато інших. Єдиним винятком н перших порах можуть стати серіали спільного виробництва, які вже демонструються Netflix.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.