Marvel може екранізувати “Темних Месників”

Наступним етапом у розвитку киновселенной Marvel може стати екранізації серії коміксів, присвячених Темним Месникам. Як повідомляє видання GeekTyrant з посиланням на своїх інформаторів, сценарій першого фільму з цілого циклу вже готовий і знаходиться на розгляді керівництва компанії.

Темні Месники дебютували в коміксах в 2009 році. За сюжетом після вторгнення скруллов люди Землі і уряду втратили віру в Месників. Норман Осборн був призначений головою реформованої організації Щ. В. Т., яка тепер отримала назвою М. О. Л. О. Т. Осборн збирає свою команду антигероїв. Серія пережила 16 випусків.

Зазначимо, що наявність сценарію ще не гарантує подальшу екранізацію, так як Marvel зазвичай акумулює безліч ідей, але лише деякі з них потім реалізуються у вигляді повнометражних фільмів.

На момент написання даної замітки в киновселенной домінувала команда Месників. Третій фільм про пригоди зібрав у світовому прокаті більше двох мільярдів доларів. Четвертий, яким планується завершити розвиток черговий “фази”, планується випустити в прокат у травні 2019 року. Це перший фільм, який був повністю знятий за допомогою нового покоління стереоскопічних камер IMAX,

Читайте также:
Більшість українців проти заборони російських фільмів та артистів

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: