«Багато разів користувалися мною»: Павло Табаков розповів про свої стосунки з дівчатами

Жіночий журнал

Днями Павло Табаков дав відверте інтерв’ю одному з російських порталів, де розповів про своє особисте життя. За словами актора, дівчата досить часто заподіювали йому біль.

    Павло Табаков відверто розповів про своє особисте життя

За особистим життям Павла Табакова активно стежать багато його шанувальниці. Достеменно відомо, що найбільш тривалі відносини у актора були з Марусею Фоміної, яка зараз виховує первістка від свого чоловіка Олексія Кисельова. Ходили чутки про роман Павла з Ксенією Зуєвої і Софією Синіциної, але домисли журналістів залишилися без підтвердження. Нещодавно Табаков вперше за довгий час дав відверте інтерв’ю, де розповів про свої стосунки з дівчатами. «Ображали, так. Багато-багато разів користувалися мною. Я завжди думав: “Ну зізнайтеся, що ви мене використали”. Я чесніше буду ставитися до повії, ніж до дівчини, яка мене обдурила, і не зізналася в цьому», — заявив Павло в бесіді з журналістами vokrug.tv.

«Не треба пишномовно прикриватися почуттями і ще чимось. Дії ж все показують. Найголовніше — бути чесним. А любов — другорядне», — підкреслив актор.

Павло впевнений, що обов’язково зустріне в майбутньому жінку своєї мрії. За словами Табакова, він мріє про двох спадкоємців і власному будинку на узбережжі.

Источник

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.