Модель з дефектами шкіри опинилася в кроці від Міс Всесвіт

Малайзійський блогер Евіта Дельмундо страждає рідкісним захворюванням – все її тіло суцільно покрито родимками і бородавками різних розмірів. При цьому 21-річна мешканка містечка Кота-Кінабалу завоювала популярність в соцмережі і взяла участь у конкурсі краси “Міс Всесвіт Малайзія”.

Ряд обстежень так і не дозволив медикам виявити причину розвитку дефекту шкіри. З-за цієї особливості Дельмундо часто дражнили в школі, але ні образи, ні цькування з боку однолітків не завадили дівчині досягти своєї мети і стати моделлю, пише Daily Mail.

“Мені було непросто. Наді мною постійно знущалися в школі, однокласники весь час придумували мені всілякі образливі прізвиська. Коли я була маленькою, мені було складно з цим миритися”, – розповіла журналістам Евіта.

Модель с дефектами кожи оказалась в шаге от Мисс Вселенная

Модель с дефектами кожи оказалась в шаге от Мисс Вселенная

При цьому дівчина зізналася, що неодноразово намагалася позбутися від плям на шкірі, проте лікарі попередили Эвиту, що складна операція може дуже зашкодити її здоров’ю.

Сьогодні дівчина працює моделлю, активно веде персональний блог в Instagram і своїми роботами мотивує людей з генетичними захворюваннями не соромитися своєї зовнішності.

Модель с дефектами кожи оказалась в шаге от Мисс Вселенная

Модель с дефектами кожи оказалась в шаге от Мисс Вселенная

У 2017 році Евіта подала заявку на участь у конкурсі Міс Всесвіт Малайзія. І нехай перемогти їй не вдалося, дівчина своєю участю заявила, що краса – це не тільки обличчя і модельна фігура, але і ставлення до себе.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вручено премії Асоціації продюсерів кіно і телебачення

У Москві відбулася церемонія вручення VI Премії Асоціації продюсерів кіно і телебачення (Апкіт) за підсумками 2017 року. Лауреати були оголошені...

Закрыть