“Можна переїхати на машині”: відомий хірург зруйнував міфи про силіконових грудей

Олег Колібаба

  • Міф: Кожні 7-10 років необхідно проводити заміну імплантів

“Абсолютна дурниця. Сучасні імпланти грудей є довічними і змінюються лише за бажанням жінки, скажімо, вона хоче інший розмір, іншу форму, стояли анатомічні імпланти, а вона хоче круглі і так далі. Ну або ж є якісь свідчення. Наприклад, впала, щось десь пошкодила. Так вони всі довічні, гарантійні – якщо з ними щось відбувається, компанія виробник змінює їх безкоштовно”.

  • Міф: З імплантами грудей не можна перегріватися або перемерзати (відвідувати сауну або загартовуватися, купатися в ополонці)

“Все можна, абсолютно вигадані застереження. Це було раніше, коли замість силікону використовувався фізіологічний розчин, тоді не можна було, так. Але зараз це вже давно не актуально”.

  • Міф: C імплантатами грудей не можна літати в літаку, вони можуть лопнути

“Ні висота, ні температура, ні глибина. Ніяк все це не впливає на імпланти. Літаки – абсолютно безпечно, наші клієнтки спокійно літають куди хочуть, ніколи не було проблем з цим. Можливо, це якось пов’язують з тиском, але я не уявляю, яке має бути тиск… імпланти можна проїхатися на автомобілі – і він не розвалиться. Після ДТП бувають випадки з переломами грудної клітини, при цьому імплантати залишаються в нормі”.

  • Міф: Після операції груди назавжди втрачає чутливість

“При деяких доступи. При доступі, який найчастіше використовуємо, – це під грудний, субмаммарной складкою – нічого не перетинається. Імплант ставиться під м’яз і чутливість, відповідно, не змінюється. Це коли імплантується через сосок, тоді є така ймовірність. Подібний метод був популярний раніше, клієнтки вважали, що так не видно післяопераційних рубців. На ділі ж у субмаммарной складці їх теж не видно, так як для того, щоб їх побачити, груди потрібно підняти. У 99 випадках, якщо клієнт не наполягає, лікарі віддають перевагу саме субмаммарный доступ”.

  • Міф: Реабілітація після пластики грудей довга і болісна

Читайте также:
Дієта 6 пелюсток: худніть легко і з гарантією!

“Тут, у кого як. По тривалості – близько тижня. Що мається на увазі під реабілітацією? Спортом можна займатися протягом місяця, плавати у відкритих водоймах, мочити місця розрізів. Щодо болю – швидше, незвично. Боляче, можливо, перші пару днів, і в цей час призначається протизапальна терапія. Незручно піднімати руки вгору, адже під м’яз заходить чужорідне тіло, м’яз тисне на імплант, плюс зверху буде компресійну білизну. Все стискає, тисне, але це не боляче, це некомфортно, і лише кілька перших днів.

Олег Колібаба

  • Міф: Подібні операції категорично не рекомендуються до пологів

“Небажано. Є ризик того, що ми не знаємо, як потім груди поведе себе, наскільки збільшиться… тобто зростає ймовірність повторної операції. Тільки тому, ні на що більше імпланти не впливають”.

  • Міф: не Можна годувати груддю з імплантами

“Ніяк на годування імплант не впливає, він ставиться під м’язи. Якщо периареолярным доступом, то тоді порушуються відтоки. Ми ж ставимо в 99% в розріз під грудьми. Годувати потім дитину можна вагітніти, народжувати теж можна”.

Читайте также:
Зірка «Дому-2» Саша Чорно вийшла заміж за Йосипа Оганесяна

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: