Моргана Фрімана викрили у статевий зв’язку з онукою

Моргана Фримана уличили в половой связи с внучкой

Легендарний голлівудський актор Морган Фріман перебував в інтимному зв’язку зі своєю онукою Иденой Хайнс. Як повідомляє видання NY Post, таку заяву було зроблено на судовому процесі від імені Ламара Девенпорта, обвинуваченого у вбивстві Хайнс, скоєному в 2015 році.

“Загибла зізналася Ламару та деяким іншим знайомим, що її дід був з нею у негожих відносинах”, – розповіла адвокат обвинуваченого Бет Ангер. В деталі вона не стала вдаватися, але в якості підтвердження надала суду якісь свідчення лікаря Хайнс. Варто відзначити, що загиблу не пов’язували з Морганом Фріманом кровні узи: актор удочерив її мати Діну Адейр.

Вперше чутки про зв’язки Фрімана з приймальною онукою з’явилися ще в 2009 році, через деякий час стали говорити і можливе одруження. Весь цей час актор і сама Ідена Хайнс заявляли, що ця інформація не відповідає дійсності.

У 2015 році Ідена Хайнс була убита біля свого будинку. Злочинець завдав жінці понад 20 ножових поранень. Головним підозрюваним за версією прокуратури став Ламар Девенпорт. Його адвокати наполягають на неосудності підзахисного, який тривалий час страждав від наркотичної залежності.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Коли нова арка на ЧАЕС запрацює: Порошенко озвучив терміни
Коли нова арка на ЧАЕС запрацює: Порошенко озвучив терміни

Також глава держави розповів про ситуацію з ядерною могильником в чорнобильській зоні Захисна арка, яка в 2016 році була зведена...

Закрыть