“Месники 3” випередили “Месників 2” на 1000 відсотків

Фільм студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності” почав встановлювати рекорди задовго до виходу в прокат. У всякому разі, про це свідчить статистика продажу квитків у найбільшої мережі кінотеатрів АМС, яку наводить видання Business Wire.

За перші 72 години з моменту старту продажів було реалізовано квитків 257 відсотків більше, ніж за той же термін на сеанси фільму “Чорна пантера” і на 715 відсотків більше, ніж на сеанси картини “Перший месник 3: Протистояння”. Що ж стосується переваги над другою частиною “Месників”, то воно перевищила 1100 відсотків. Найбільший приріст був зафіксований в преміальних форматах – Dolby Cinema, IMAX і PRIME.

“Неймовірний рівень продажів квитків на сеанси третьої частини “Месників” наочно свідчить, що глядачі готові йти в кінотеатри у великих кількостях, коли Голлівуд пропонує по-справжньому популярні фільми”, – прокоментував цей феноменальний результат президент мережі АМС Адам Арон.

Стверджується, що компанія має намір оцінити ситуацію і прийняти рішення про збільшення числа сеансів фільму “Месники 3: Війна нескінченності”. Що стосується можливих стартових зборів у Північній Америці, ранні прогнози обіцяють картині близько 200 мільйонів доларів у перші вихідні.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
DC перезавантажить “Лігу справедливості”

Компанія DC Comics анонсувала перезапуск серії "Ліга справедливості" з новою творчою командою, в яку увійшов автор коміксів "Dark Ages: Metal"...

Закрыть