“Месники 3” побили рекорд з продажу квитків за шість годин

Фільм студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності” почав встановлювати рекорди задовго до офіційного старту в прокаті. Як повідомляє видання Comic Book, картині треба було всього шість годин, щоб перевершити досягнення “Чорної пантери” в швидкості реалізації квитків на прем’єрні сеанси.

Нагадаємо, що за цим показником “Чорна пантера” була абсолютним лідером серед всіх екранізацій коміксів. Примітно також, що настільки вражаючий результат був зафіксований за 24 години, а не за шість, як у випадку з “Месниками 3”.

Найбільший продавець квитків у світі – компанія Fandango провела опитування серед своїх клієнтів і з’ясувала, що 97 відсотків глядачів мріють побачити взаємодію такої кількості героїв на екрані, 92 відсотки вважають фільм “Месники 3: Війна нескінченності” кульмінаційним моментом киновселенной Marvel, 87 відсотків бачили всі фільми, що входять в цю киновселенную, 71 відсоток дивилися “Чорну пантеру” на великому екрані, 60 відсотків стверджують, що “Чорна пантера” ще більше підігріла їх інтерес до киновселенной Marvel.

Третя серія “Месників” може запрацювати в прем’єрні вихідні в Північній Америці понад 200 мільйонів доларів. Такий попередній прогноз щодо цього проекту.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Модель з дефектами шкіри опинилася в кроці від Міс Всесвіт

Малайзійський блогер Евіта Дельмундо страждає рідкісним захворюванням – все її тіло суцільно покрито родимками і бородавками різних розмірів. При цьому...

Закрыть