На чемпіонаті світу з біатлону загадково зникла Підгрушна

Підгрушна знялася з гонки за 2 км до фінішу

На чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відбулася індивідуальна гонка у жінок.

Ірина Варвінець виявилася єдиною українкою, яка зуміла увійти в 10-ку найсильніших. Ірина з одним промахом фінішувала на 9-й позиції.

Не зрозуміла ситуація виникла з Оленою Підгрушною. Капітан української збірної як мінімум претендувала на ТОП-20 (маючи в пасиві 2 промахи), однак знялася з гонки за 2 км до фінішу. Причини сходження з траси Підгрушної з’ясовуються.

Юля Джима непогано пройшла 2 вогневих рубежі, однак по 1 “молочку” в лежанні і стійці відкинули нашу спортсменку на 22-ю сходинку. Відставання Джими склала 2,44.

Не склалася гонка і у Валентини Семеренко. Досвідчена українка хоча і промахнулася всого двічі, однак ходом була дуже повільною. У підсумку чемпіонка світу в мас-старті 2015 показала 43 результат.

Дружина Кличка похвалилася шикарним тілом (ФОТО)

Тріумфатором індивідуальної гонки стали француженки. Дорані Абер взяла золото, а її партнерка по збірній Анаіс Без – срібло. Німкеня Лаура Дальмаер замкнула п’єдестал пошани.

Нагадаємо, в гонці переслідування відразу 3 українки увійшли в ТОП-15.