На Каннському кінофестивалі заборонили селфи

Організатори 71-го міжнародного Каннського кінофестивалю анонсували два важливі нововведення. По-перше, зіркам відтепер заборонено робити селфи під час проходу по всіляких “червоним доріжкам”, а, по-друге, скасовані спеціальні покази фільмів для преси, які проходили раніше офіційних прем’єр.

Як повідомляє видання Deadline, таке оголошення зробив в інтерв’ю виданню Le Film Français президент фестивалю Тьєррі Фремо. Зазначимо, що раніше селфи, якими захоплювалися знаменитості, вважалися просто поганим тоном, але офіційна заборона на них введе вперше. Що стосується прес-показів, то насамперед вони організовувалися вранці в день прем’єр, тепер же, за словами Фремо, представники ЗМІ зможуть побачити кінострічки тільки одночасно з гостями та учасниками фестивалю, просто в іншому місці.

Остання реформа, найімовірніше, пояснюється небажанням дирекції фестивалю втрачати глядачів на прем’єрних показах. Каннські кінокритики вважаються одними з найприскіпливіших, і часто ще до офіційної демонстрації картин вони встигають створити настільки значний негативний “сарафан”, що покази проходять при напівпорожніх залах.

71-й Каннський кінофестиваль пройде з 8 по 19 травня 2018 року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Мільярдер Алан Говард робить ставку на кріптовалюти

Дехто з наближених британського мільярдера і менеджера хедж-фондів Алана Говарда (Alan Howard), який побажав залишитися невідомим, повідомив, що Говард в...

Закрыть