На шоу «Заміж за Бузову» Оля вигнала одного із своїх фаворитів, але залишила того, хто в підсумку забрав 2 млн рублів і поїхав додому

30 вересня на ТНТ показали шосту серію проекту «Заміж за Бузову». На віллу до учасників приїхали близькі подруги Олі — Яна, Оля і сестра Аня — і влаштували допит, а церемонія прощання знову пройшла не за планом.

    Шостий тиждень на шоу «Заміж за Бузову» пройшла емоційно

Тиждень тому п’ята серія «Заміж за Бузову» закінчилася бійкою, а церемонія прощання так і не відбулася. Тому наступна серія, показана 30 вересня, розпочалася саме з цього моменту. Всіх учасників досить швидко розняли і розвели по різних кутах. На жаль, Бузова не змогла пробачити Коробкову його запальність (як ви пам’ятаєте, саме він затіяв бійку).«Найважливіше, що після розмови з Валентином, ще до того, як він пішов до хлопців, я прийняла для себе рішення, що не хочу з ним прощатися. Він би залишився. Але він сам пішов, сам все зробив», — цією фразою співачка дала зрозуміти, що не бажає більше бачити Валентина у проекті.На наступний день Ольга приїхала на віллу до решти учасників: Денису Лебедєву, Сергію Зеленському, Олександру Гриневу і Назарову Євгену. Бузова виглядала пригніченою, адже вона так і не з’ясувала, хто з хлопців їй бреше. На допомогу співачці прийшли її близькі подруги — Оля, Яна і сестра Аня.

Дівчата учасникам влаштували справжній допит, що, наприклад, дуже не сподобалося Олександру, і він не забув про це сказати.

Подруги Олі також поспілкувалися з кожним з молодих людей окремо, після чого змогли скласти думку про них. Як з’ясувалося пізніше, Оля, Яна і Аня абсолютно по-різному бачили хлопців, але зійшлися в одному: на побачення повинен піти Євген. Також майже всі дівчата зазначили, що Олександр викликав у них швидше негативні емоції. Вислухавши думки подруг, Бузова зробила свій вибір на користь… Сергія Зеленського — саме він отримав можливість провести з співачкою день наодинці.За весь цей час не було жодної серії, де б Оля не плакала. Шостий випуск не став винятком. Оголосивши своє рішення, Бузова запитала у хлопців, чи сподобалися їм її подруги. Денис вирішив зробити дівчатам комплімент, відзначивши, які вони чудові і красиві. Ольга влаштувала неабияку сцену ревнощів, розплакалася і пішла зі словами «Мій чоловік не сміє говорити компліменти іншим дівчатам. Навіть якщо це мої подруги». На щастя, Лебедєву вдалося швидко заспокоїти Бузову і повернути її до всіх за стіл. На наступний день Сергій та Ольга зустрілися, щоб провести день разом. Зеленський запропонував Бузової уявити, що вони діти, і їй ця ідея сподобалася. Молоді люди каталися на човні, загадували бажання, писали послання, які залишали в пляшках, щоб їх знайшли інші мандрівники. Після морської прогулянки за вечерею Сергій та Ольга почали уявляти, якою була б їх весілля, скільки дітей вони народили і як їх назвали. Бузова залишилася в захваті і від побачення, і від Зеленського.

В цей час на віллу до учасників приїхала Марина Кравець, де озвучила, що «сума спокуси» зросла до двох мільйонів рублів, і кожен має право забрати ці гроші і поїхати додому.

Хлопці поприколювалися один над одним, після чого стало зрозуміло, що спокусі ніхто не піддасться і в цей раз. Проте вже на церемонії прощання і всіх телеглядачів, і навіть самих учасників чекав сюрприз. На запитання Марини Кравець, хоче хтось забрати «суму спокуси», підняв руку… доларовий мільйонер Євген Назаров. Всі шість серій цей чоловік хвалився своїм станом і висміював «жалюгідні два мільйони рублів», які тепер же і забирав. Хлопець пояснив своє рішення тим, що за ці тижні він зрозумів, що не зможе домогтися розташування Ольги, адже вона весь час віддає перевагу йому інших хлопців. І щоб не пропадати добру, Назаров вирішив забрати гроші, правда, пообіцяв, що віддасть їх на благодійність. Почувши про рішення Назарова від Марини Кравець, Бузова не могла повірити своїм вухам. «Я стою два мільйони рублів?!» — в істериці сказала співачка. І серія на цьому закінчилася.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: