Нахабна симуляція Селезньова у матчі з Зенітом (ВІДЕО)

Спорт

Селезньов з поразки дебютує в Росії

Форвард збірної України Євген Селезньов дебютував за Кубань.

Екс-футболіст “Дніпра” Селезньов вперше зіграв за краснодарців. Сталося це в матчі 1/4 Кубка Росії проти Зеніту. У Санкт-Петербурзі команда Сергія Ташуева лише в овертаймі поступилася фавориту – 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив новачок пітерців Маурісіо на 104-й хвилині. Таким чином, Кубань вибула з турніру.

Євген відіграв 45 хвилин і заробив попередження. На початку другої половини українця замінив Бальде.

Крім того, на 33-й хвилині матчу Селезньов намагався симулювати фол. Португалець Данні в грубій формі почав пояснювати українцю, після чого легко штовхнув його головою в обличчя. Женя впав, мов підкошений. Однак арбітр пробачив винуватців конфлікту, обмежившись усним попередженням. Зазначимо, що на той момент Селезньов вже мав жовту картку.

Справжній патріот: Гусєв відмовився від божевільних грошей росіян

Нагадаємо, раніше Факти повідомляли про яскравому дебюті Артема Мілевського в Румунії.

Источник: ictv.ua