Знайти і втратити: зірки, які, змінивши коханим, занапастили свою кар’єру

Знайти і втратити: зірки, які, змінивши коханим, занапастили свою кар’єру

Фанати готові пробачити знаменитостям будь-яку витівку — від облизування пончика на вітрині магазину до бійки — але ніяк не зраду. Громадськість довгі роки не дає провинилася зірці забути, що вона зрадила свою другу половину. Одним селебам, правда, вдалося зам’яти скандал, змушуючи всіх говорити лише про своїх проектах, а от іншим доводиться прощатися з Голлівудом. Чому так відбувається? Розповідаємо в нашому матеріалі.

    Мег РайанУ 1980-1990-х роках Мег Райан була однією з найбільш затребуваних актрис. «Несплячі в Сіетлі», «Коли Гаррі зустрів Саллі» — шанувальники ці фільми люблять і переглядають досі. При цьому про Мег майже не говорять. А якщо і згадують, то хіба що з-за її невдалих пластичних операцій

Кажуть, серцю не накажеш. Саме цією фразою люди найчастіше виправдовують свої зради. І якщо в звичайному житті людина продовжує жити так, як раніше (змінюється лише сімейний стан — правда, не завжди), то в шоу-бізнесі все набагато складніше. Невірність — це завжди скандал. Багато зірок публічно каються в своїх гріхах: часто дружини і чоловіки прощають своїх коханих, а разом з ними амністію провинився видають і фанати. Однак часом відбувається так, що громадськість дуже довго тисне на селебов, які відразу стають ізгоями в індустрії. Адже хороший імідж зірки — це запорука успіху будь-якого проекту. Тому боси шоу-бізнесу, боячись втратити мільйони доларів, воліють не співпрацювати з тими, хто підмочив свою репутацію. Так, втративши другу половину, публічні особистості, втрачають ще й роботу.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.