«Наївно думати, що можна розлучитися по-хорошому»: Ілона Столье вперше розповіла про розлучення з чоловіком і про скандал в Мережі

У 2017-му Ілона Столье розлучилася з чоловіком, депутатом Віталієм Южилін. Їх розставання було дуже тихим, що велика рідкість у світі багатих і знаменитих. Грім грянув через два роки.

Останні кілька днів у Рунеті активно обговорюють заклик Ілони Столье «обмежити вхід в ресторани нищебродам, так як не хочеться дивитися на бидло». Ці слова, що викликали величезний резонанс, нібито були опубліковані в Инстаграме екс-дружини депутата Віталія Южилина, а потім були звідти видалені. Слово «нібито» ми використовували не випадково — насправді на сторінці Ілони ніколи не було такої посади. Про це вона повідомила відразу ж, як по Мережі почали поширюватися новини про «скандальній заяві світської левиці».

    «Наивно было думать, что можно расстаться по-хорошему»: Илона Столье впервые рассказала о разводе с мужем и о скандале в Сети

    Ілона Столье переживає зараз не найкращий період

Спочатку Ілона Столье звернулася до журналістів, розповсюджували фейковую інформацію, в соціальних мережах, попросивши їх «припинити публікувати замовні статті», а днями дала інтерв’ю російському Tatler.У бесіді з журналістом світська дама розповіла, як проходить її розлучення з чоловіком («У нас одночасно йдуть три процесу»), розповіла, на які гроші живе («У мене були деякі заощадження») і 10-річну доньку Мішель, з-за якої вона і судиться з колишнім чоловіком, містить на свої кошти. На питання «Доклав екс-чоловік руку до брехливих публікацій» Ілона відповіла: «Дуже сподіваюся, що ні».

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: