Напередодні свого 50-річчя Дженніфер Еністон попросила друзів терміново знайти їй красивого і успішного чоловіка

Розлучення Дженніфер Еністон і Джастіна Теру стало одним з найгучніших в 2018 році. Актриса важко переживала розрив і навіть вдавалася до допомоги психотерапевта. Однак зараз вона знову готова до стосунків!

    Дженніфер Еністон готова до нових стосунків

У лютому 2018 року Дженніфер Еністон і Джастін Теру офіційно оголосили про своє розставання. Ні актриса, ні її коханий не стали називати справжніх причин, з яких їх 6-річні стосунки завершилися. Незабаром після цього Джастіна почали регулярно помічати в компанії самих різних дівчат, а ось Дженніфер практично весь час проводила з друзями. Актриса важко переживала розрив з коханим і навіть відвідувала психотерапевта.

Однак, як повідомляє британське видання Daily Mail, зараз Еністон готова до нових відносин.

За словами джерела, вона попросила своїх друзів Джейсона Бейтмена, Кортні Кокс і Джиммі Кіммела допомогти їй знайти красивого і успішного чоловіка. Дженніфер мріє знайти супутника до свого 50-річчя. А воно, на хвилиночку, настане вже 11 лютого! Чи вдасться зірці серіалу «Друзі» зустріти свою другу половину найближчим часом, дізнаємося вже зовсім скоро.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.