«Настільки занурилася в горі, що забула про дітей»: мама Тіматі згадала про болісне розлучення з чоловіком

58-річна Симона Юнусова рідко ділиться подробицями свого минулого. Однак днями мама репера Тіматі повідала про те, як переживала розставання зі своїм чоловіком Ільдаром Юнусовым, і дала кілька порад опинилися в такій же ситуації передплатникам.

    Симона Юнусова дала передплатникам рада про те, як вести себе після розриву з чоловіком, якщо є спільні діти

Симона Юнусова — активний користувач соціальних мереж. На своїй сторінці у Инстаграме вона розповідає про те, якою зростає її єдина онука Аліса, а також ділиться життєвою мудрістю. Днями на численні прохання фоловерів мама репера Тіматі повідала про те, як варто поводитися після розірвання шлюбу, якщо у пари є спільні діти. За прикладами не довелося йти далеко: Юнусова згадала про те, як сама розлучалася двадцять з гаком років тому.

Симона зізналася, що важко переживала розрив з чоловіком Ільдаром. За словами Юнусовой, вона тиждень лежала на дивані і плакала.

Вийти з цього стану їй допоміг батько, який сказав, що вона повинна продовжувати жити заради синів — Тимура і Артема. «Я настільки поринула в своє горе, що забула про найголовніше, адже для малюків руйнувалася вся звична картина світу! Ми з чоловіком сіли з дітьми і пояснили, що любов між усіма нами залишається, тільки жити тепер Тато буде в іншому місці…» — згадала Симона Юнусова (орфографія і пунктуація автора збережені). Мама популярного музиканта повідала про те, що в той непростий період переступала через себе заради спокою хлопчиків і чисто з поваги до чоловіка, з яким прожила 13 років. Особливо важко Сімоне було, коли сини йшли в іншу сім’ю. «Якщо концентруватися тільки на себе, починає здаватися, що всі проти тебе. Можна наробити дурниць, а можна знайти інший шлях і подолати образу», — поділилася думками Юнусова. Симона рада, що після розриву сини добре спілкуються з батьком, і вважає це частково своєю заслугою.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: