Названий гонорар Скарлетт Йоханссон за фільм про Чорної вдови

Став відомий розмір гонорару, який отримає Скарлетт Йоханссон за виконання ролі Чорної вдови в сольному фільмі, присвяченому цій героїні. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, актриса отримає 15 мільйонів доларів.

Таким чином, гонорар Йоханссон виявиться приблизно рівним гонорарів її колег чоловічої статі, наприклад, Кріса Еванса і Кріса Хемсворта, за виконання ролей Капітана Америки і Тора у фільмі “Месники 3: Війна нескінченності”. Для порівняння, Брі Ларсон, яка дебютує в киновселенной Marvel в ролі Капітана Марвел, отримала за свій перший фільм п’ять мільйонів доларів. Офіційні представники Marvel за традицією не коментують інформацію про заробітки своїх акторів.

Раніше стало відомо, що режисура сольника Чорної вдови доручена австралійці Кейт Шортланд, найвідомішою роботою якої є військова драма “Лорі”. Вона нібито пройшла ретельний відбір, в якому брало участь більше 70 претендентів.

Сюжет “Чорної Вдови” поки не уточнюється, за чутками, дія відбуватиметься до подій представлених в серії фільмів “Месники”. Не уточнювався також і знімальний графік картини. Цілком можливо, що зйомки стартують вже в першій половині 2019 року.

Читайте также:  Фільми Marvel стали самими очікуваними в 2018 році

Источник

Залишити коментар