Названа дата прем’єри трейлера фільму “Месники 4”

Перший трейлер фільму “Месники 4” студії Marvel буде представлений глядачам 5 грудня 2018 року. Про це з посиланням на “заслуговують довіри джерела” повідомляє видання Geek Tyrant. Повна назва картини поки не уточнювалося. Також стало відомо, що в понеділок, 3 грудня, може відбутися прем’єра нового трейлера інший екранізації коміксів – “Капітан Марвел”.

Зміст четвертої серії “Месників”, яка завершить чергову фазу у розвитку киновселенной Marvel, на момент написання даної замітки не уточнювалося. Хронометраж проекту, як уточнювали раніше постановники, брати Руссо, складе близько трьох годин.

Нагадаємо, що фільм “Месники 3: Війна нескінченності” став одним з найкасовіших кінопроектів в історії кіно. Його світові збори перевищили два мільярди доларів. Обидві частини повністю зняті з допомогою стереоскопічних камер IMAX, що також було перші для кіноіндустрії.

У фільмі задіяні Карен Гіллан, Брі Ларсон, Еванджелін Ліллі, Роберт Дауні мл., Джеремі Реннер, Джош Бролін, Себастіан Стен, Кріс Еванс, Джон Фавро, Чэдвик Боузман і багато інші популярні артисти.

Источник

Залишити коментар