Названо передбачуване місце дії серіалу “Зоряні війни”

Дія телевізійного серіалу “Зоряні війни” буде відбуватися на легендарній планеті Мандалор, батьківщині знаменитих воїнів і найманців, одним з яких був Джанго Фетті. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання Making Stars Wars.

“Після падіння Імперії Мандалор опинився в глибокій кризі, і серія буде присвячена відновленню його колишньої величі і зростаючому значенню в Галактиці”, – стверджують анонімні інформатори. Зазначимо, що Мандалор – планета, яка перебувала у Зовнішньому кільці, на якій склалася досить своєрідна культура, заснована на шануванні війни. Мандалорцы могли виступати як на стороні Ситхів у їх протистоянні з джедаями, так і на стороні джедаїв. Часто вони ставали мисливцями за головами, як Боба Фетті.

Мандалорец Джанго Фетті став прототипом для солдатів-клонів, яких потай від республіканського уряду розпорядився створити Дарт Сидиус.

Раніше повідомлялося, що вартість виробництва серіалу “Зоряні війни” оцінюється в сто мільйонів доларів. Він буде складатися з 10 епізодів. Проект буде створюватися під керівництво Джона Фавро. Дата прем’єри поки не оголошували офіційно.

Читайте также:  Оголошено знімальний графік сольного фільму про Джокер

Источник

Залишити коментар