Названо найбільш переоцінені актори 2017 року

Представлений рейтинг найбільш переоцінених акторів 2017 року, капіталовкладення в яких приносять інвесторам найскромнішу прибуток. Як підрахувало видання Forbes, перше місце слід віддати Марка Уолберга, який повертає трохи більше чотирьох доларів за кожен долар свого гонорару.

Друге місце посів Крістіан Бейл, який брав участь в одному з найбільш провальних проектів року – драмі “Обіцянка”. Виробничий бюджет картини склав 90 мільйонів доларів, а гонорар Бейла перевищив 11 відсотків від цієї суми. В результаті актор “повернув” інвесторам лише 6,7 долара на кожен виплачений йому долар.

На третьому місці в цьому не самому почесному рейтингу виявився Чаннінг Татум, для якого співвідношення склало 7,6 долара до одного. На четвертому – Дензел Вашингтон, дозволив заробити по 10,4 долара за кожен виплачений йому долар. І п’яте місце зайняв Бред Пітт повернув по 11,5 долара за кожен долар його гонорару.

Примітно, що раніше лідер рейтингу Марк Уолберг був названий найбільш високооплачуваним актором 2017 року. Він зумів збільшити свої статки на 68 мільйонів доларів. взявши участь у декількох блокбастерах, в тому числі фільмі “Трансформери 5: Останній лицар”.

Читайте также:
Австралія вкладе мільйони доларів невідомий фільм Marvel

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: