Не впізнати: фотографії 38-річної Каті Чілі

Вона повернулася. Співачка Катя Чілі прийшла на кастинг шоу «Голос країни-7».

Головним сюрпризом нового епізоду шоу «Голос країни-7» стане поява на сцені легендарної української співачки Katya Chilly, якої не було на екранах більше 10 років.

«Я прийшла на проект «Голос країни», щоб співати. Мені цікаво, чи дізнаються мій голос тренери. Моя пристрасть у давньому українському співі, – розповідає Katya Chilly. – У мене є відчуття, що «Голос країни» – це не конкурс, – це можливість показати світові те, ким я є».

Підтримати співачку за лаштунками проекту прийшов її 3-річний син Святозар.

«Перед тим як прийняти рішення, я відпрацювала до участі страх і гординю. Але я щаслива і вдячна і запрошую всіх дивитися в це воскресіння мій виступ по 1+1. Я дуже щаслива співати як учасник у «Голосі країни». Це мій серебряник, дарований Господом, – голос. Я рада його дарувати в усіх якостях, в яких мені запропонує простір. Це можливість співати для всієї країни. Для всіх, до кого я можу ніколи не доїхати з концертом. Я дійсно щаслива співати для всієї моєї батьківщини. Я вірю тільки любові. Я дозволяю себе вести тільки любові. І я знаю, що це правильно. Щаслива. Вдячна», – написала Катя на своїй сторінці в Facebook.

Читайте также:
Ексклюзив Viva!: представник Шер прокоментував чутки про її хвороби (Фото)

Не узнать: фотографии 38-летней Кати Чили

Боротьба між тренерами стає все сильніше, адже місць у командах – все менше, а свого виходу на сцену проекту за лаштунками все ще чекають безліч талановитих вокалістів. Найменшу кількість місць залишилося у самого вимогливого тренера проекту Джамали. Всього у двох учасників є шанс потрапити в команду переможниці «Євробачення-2016» і кращої співачки країни за версією музичної премії Yuna-2017. Джамала не раз відзначала, що бере у свою команду тільки справжніх вокалістів, так як не терпить фальші ні в житті, ні в професії.

«Я за освітою не тільки оперна співачка, в моєму дипломі є і спеціалізація «викладач». Так що у «Голосі країни» я працюю по спеціальності. Ще мені завжди було приємно допомагати колегам радою, розповідати, до чого прийшла, що спіткала… За моїми плечима сім років музичної школи, п’ять років училища, п’ять років консерваторії. Але насправді навчання ніколи не закінчується. Вокалу вчишся все життя, кожен день дізнаєшся щось цікаве. По складності і витраченому на освіту часу музиканти схожі на лікарів, я вважаю. До того ж музика здатна зцілювати», – каже тренер.

Источник

Читайте также:
Українська топ-модель Алла Костромічева показала свого підрослого сина (фото)
Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.