Не забивайте шафа: дизайнер пояснила нові тенденції в світі моди

Відомий український дизайнер Вікторія Гресь розповіла про новий віянні в світі моди, яке засноване на важливості усвідомленого вибору одягу.

Вікторія зазначила, що, згідно сучасним тенденціям, модникам необхідно акцентувати увагу на якості предметів гардероба, а не на їх кількість. Про це вона написала в блозі, опублікованому на “Обозревателе”.

“Я переконана, що якість набагато важливіше кількості речей у гардеробі. Тому не варто забивати свій шафа під зав’язку. Приміром, зацікавившись процесом створення ваших улюблених джинсів, ви краще зрозумієте, чому варто робити максимально усвідомлений вибір”, – зазначила Гресь.

“По-перше, для виробництва звичайних джинсів використовується величезна кількість води – від 7000 літрів для однієї пари. По-друге, барвники для тканин та принтів містять у собі небезпечні речовини – неонолы, фталати і фторовані з’єднання. Вони забруднюють воду як процесі виготовлення речей, так і при носінні. Адже при пранні частинки барвників потрапляють в проточну воду, а після осідають в грунті і випаровуються у повітря”, – пояснила свою позицію Вікторія.

Також вона зазначила, що масові покупки неякісних речей з штучних матеріалів серйозно шкодять екології, що може призвести до глобальних негативних наслідків.

Не забивайте шкаф: дизайнер объяснила новые тенденции в мире моды

“Важливо усвідомити, що купуючи неякісні вироби ми дійсно наносимо шкоди планеті і навколишньому середовищу. Велика частина викинутих речей не буде перероблена правильно. Приміром, блуза з 100% поліестеру буде ще 40 років “доживати” своє на нашій планеті до повного розпаду”, – зазначила дизайнер.

Вікторія Гресь також розповіла, що поняття Fast fashion (“швидка мода”), яке ще кілька років тому підкорило модний світ, прямо зараз змінюється на slow fashion (“повільна мода”). Цей термін запровадила экоактивистка і журналіст Кейт Флетчер у 2007 році. Slow fashion – рух і стиль життя, які спрямовані на свідомі, виважені, а не імпульсивні покупки. На її думку, прогресивний підхід до одягу – це відмова від переспожитий і прямування миттєвим трендам.

“Світ стрімко змінюється, і для нас відкрилися нові колосальні можливості миттєвого доступу до інформації та самоосвіти. Це стосується як споживачів, так і сучасних виробників одягу. Особисто я не перестаю цікавитися і розбиратися в оптимізації швейних виробничих процесів і, при цьому, виховувати смак і правильне ставлення до гардеробу моїх клієнтів. Цей процес зовсім не швидкий, але якщо до нього поставитись із розумінням справи – результат буде, як фінансовий, так і емоційний”, – підсумувала вона.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
“Месники 3” випередили “Месників 2” на 1000 відсотків

Фільм студії Marvel "Месники 3: Війна нескінченності" почав встановлювати рекорди задовго до виходу в прокат. У всякому разі, про це...

Закрыть