Неприємно дивитися: шанувальники Анни Сєдокової розкритикували її спільний танець з Миколою Басковим

Неприємно дивитися: шанувальники Анни Сєдокової розкритикували її спільний танець з Миколою Басковим

Провокаційний танець Анни Сєдокової і Миколи Баскова не всім припав до душі.

26 липня в Баку стортовал щорічний фестиваль “Спека”, який зібрав безліч вітчизняних зірок. Серед знаменитостей була помічена і Анна Седокова, у якої було заплановано виступ. Цього вечора співачка змінила кілька ефектних і сексуальних нарядів, які ідеально підкреслювали її форми. Фотографіями з фестивалю Ганна буквально засипала Мережу.

Однак серед усіх знімків шанувальників привернуло відео, на якому Седокова танцює разом з Миколою Басковим. Багато передплатники визнали провокаційний танець зі співаком занадто вульгарним і обкидали Ганну негативними коментарями.

“Гидко на таке дивитися”, “Який Басков вульгарний і противний”, “Навіщо таке викладати?”, “Начебто все добре, а осад…”, “Як же ви втрималися і не врізали йому цим мікрофоном?”, – писали шанувальники в коментарях.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.