Новий універсальний помічник від компанії Samsung

Новый универсальный помощник от компании Samsung Наука і техніка

Світовий лідер зі створення досконалих технологій не раз дивував користувачів своїми продуктами, і, за роки роботи, довели, що кожна нова модель їх техніки продумана до дрібниць і заслуговує на увагу. Так, популярність серед користувачів завоювала модель гаджета Samsung m52. Чим же цей смартфон завоював любов користувачів, і чи дійсно він заслуговує на увагу?

Переваги даної моделі:

Можливості камери

Для створення ідеальних знімків вже не достатньо мати просто гаджет з можливістю робити фото і відео. Технології “крокують” стрімкими темпами і запити користувачів стають все серйозніше. Виробник це передбачив.

А) Модель оснащена трьома модулями камери. Технологія інтелектуального розпізнання кадру насичує знімки яскравими фарбами.

Б) Три види камери призначені для різних видів зйомки. Залежно, від того що ви знімаєте, пейзаж або рухається об’єкт ви можете перемикатися і отримувати ідеальний знімок.

В) Технологія для створення ідеальних знімків Селфі: можливість зробити розмитий фон, що підкреслить чіткість головного об’єкта на знімку.

Г) Функція здійснювати знімки з великим масштабом збільшення не втративши чіткості. З цією функцією ви можете себе відчути професійним фотографом. Такі знімки стануть вашими особистими творами мистецтва.

Читайте также:
Для чого шийці пляшки соняшникової олії дивні прорізи

Стильний дизайн

Задня панель візуально ілюструє безліч тонких паралельних ліній, що виробляє ефект рельєфної поверхні. Модель має тонку форму і виглядає стильно і строго одночасно.

Можливості пам’яті

Сучасному користувачеві необхідно володіння і зберігання все більшими обсягами інформації. Дана версія смартфона має ресурс 128 Гб власної пам’яті і можливість установки карти пам’яті до 1ТБ. Отже, питань з необхідністю додаткових пристроїв для зберігання необхідних даних не виникне. Це створює додатковий » + ” для зручності користування інформацією та оперативності її отримання.

Висока продуктивність

Смартфон швидко і ефективно справляється із завданнями підвищеної складності завдяки восьмиядерному процесору і якісному графічному ядру.

Можливість запуску об’ємних додатків

При запуску додатків, яким необхідний великий ресурс пам’яті, використовується до 4Гб простору. Цей механізм дає можливість швидкої і безперешкодної роботи програми.

Це тільки невеликий перелік головних достоїнств представленого гаджета. При його використанні ви виявите ще величезний потенціал і безліч дрібниць, які створюють комфортні умови для користувача. Головний мессендж від виробників даної моделі-створення універсального помічника, який має стильний вигляд, володіє всіма необхідними функціями і виконають їх понад якісно, простий у використанні, здатний вирішувати завдання будь-якої складності.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.