Заявницю Харві Вайнштейна звинуватили в сексуальних домаганнях

Одну з головних обвинительниц знаменитого голлівудського продюсера Харві Вайнштейна та лідера руху #MeToo Азії Ардженто звинуватили в спробі приховати факт сексуального домагання вже з її боку. Розслідування провело видання The NY Times.

Згідно з документами, які опинилися в розпорядженні його кореспондентів, у листопаді 2017 року Ардженто погодилася виплатити 380 тисяч доларів молодому акторові Джиммі Беннет, який грав у режисерському проекті Ардженто під назвою “Навшпиньки”.

За твердженням Беннета, Азія Ардженто вчинила протиправні дії в каліфорнійському готелі у 2013 році, коли йому ледь виповнилося 17 років. Адвокат актора направив юристам Ардженто офіційне повідомлення про намір подати в суд і вимагати значну грошову компенсацію. Лідер #MeToo вирішила не доводити справа до публічного розгляду і через свого представника погодилася надати фінансову допомогу містерові Беннет”. Представники Ардженто не коментували ситуацію на момент публікації замітки.

Зазначимо, що так званий “вік сексуального згоди” у Каліфорнії починається з 18 років. А отже, якщо звинувачення Джиммі Беннетта мають під собою підставу, лідер руху #MeToo може вважатися порушницею закону.

Читайте также:  Представлений трейлер третього сезону серіалу "Справжній детектив"

Источник

Залишити коментар