Величезне татуювання Бена Аффлека шокувала шанувальників актора

Фотографія популярного голлівудського актора Бена Аффлека, на якій опинилася видно гігантська кольорове татуювання на його спині, потішила користувачів соціальних мереж і підтвердила, що актор протягом довгого часу вводив своїх шанувальників в оману. Про це пише видання Cosmopolitan.

На знімку, зробленому на Гавайських островах 20 березня 2018 року, добре видно зображення Фенікса на спині Аффлека. Вперше фанати звернули увагу на нього ще в 2015 році, коли в кадр випадково потрапив хвіст птаха. Примітно, що сам Аффлек стверджував тоді, що це був тимчасовий малюнок, нанесений для зйомок в одному з фільмів. Шанувальники актора обрушили на нього шквал критики після публікації свідоцтва його обману.

“Татуювання Бена Аффлека виглядає так, як ніби вона була нанесена кольоровими крейдами, які валяються в дитячому куточку придорожньої закусочної”,- відреагувала користувачка Twitter @TaraAriano.

“Наступного разу, коли вам стане сумно, згадайте, що Ви не Бен Аффлек, тому у вас (ймовірно) немає татуювання такий великий і такий потворно і настільки высмеиваемой, що вам би довелося всім брехати і казати, що це тимчасово і тільки для фільму, хоча це явно не відповідає дійсності”, – написав @RafiDAngelo.

Найімовірніше, Аффлек зробив цю татуювання під час зйомок фільму “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”, і вона символізувала для нього його власне відродження з попелу.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вчені розповіли, як зміцнити серце і судини

Дослідження вчених виявили, що одного бігу мало для профілактики серцево-судинних захворювань. Захворювання серця вважаються найпоширенішими в світі. Медики наполягають на...

Закрыть