Ольга Бузова підігріває інтерес до нового роману, але не всі інтернет-користувачі в нього вірять

Після скандального розставання з переможцем шоу «Заміж за Бузову» Денисом Лебедєвим Ольга Бузова почала натякати на те, що у неї зав’язався новий роман. Однак у деяких користувачів Мережі є сумніви з цього приводу.

    Ольга Бузова активно натякає на те, що у неї з’явився новий залицяльник

Зараз Ольга Бузова відпочиває зі своєю молодшою сестрою Ганною на Мальдівах. Дівчата діляться зі своїми передплатниками у соцмережах фото – і видеоотчетами з розкішного відпустки. Своїми останніми постами телеведуча натякає на те, що у неї нарешті з’явився новий шанувальник. Однак не всі інтернет-користувачі в це вірять.Днями ведуча «Дому-2» опублікувала фото в розкішній вечірній сукні, під яким залишила багатозначну підпис.

«Як би я хотіла, щоб ти бачив це не на фото, а наживо», — написала знаменитість (орфографія і пунктуація автора збережені).

У відповідь на це один з фоловерів зазначив, що швидше за все телеведуча лише створює видимість бурхливої особистому житті.

Також Бузова виклала кілька кадрів, на яких зображений букет надісланих їй квітів. Ведуча «Дому-2» подякувала свого залицяльника за те, що, незважаючи на труднощі з доставкою в настільки віддалену точку світу, він все ж намагався її здивувати.Ольга поки тримає в секреті ім’я свого нового залицяльника, так що не ясно, наскільки серйозні її нові відносини.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: