Ольга Серябкіна оголосила про відхід з групи Serebro

У Мережі досить довго ходили чутки про те, що Ольга Серябкіна планує покинути гурт Serebro восени. Днями співачка підтвердила домисли інтернет-користувачів.

    Ольга Серябкіна заявила, що залишає гурт Serebro

Ольга Серябкіна була учасницею групи Serebro з самого її заснування. Саме вона написала більшу частину пісень для жіночого колективу, що став неймовірно популярним. Однак 9 жовтня у своєму Инстаграме артистка повідомила, що покидає тріо. «Я не спала всю ніч. Записала це відео і не змогла викласти. Не знаю взагалі як написати цю фразу, але… Я прийняла рішення, яке для мене дуже важливо. Я йду з Serebro», — почала Ольга (тут і далі орфографія і пунктуація автора збережені).

За словами співачки, зараз їй важко говорити про те, що вона відчуває в зв’язку з тим, що покидає колектив, в якому було 12 років.

«Тому що з одного боку я залишаюся вдома, в MALFA і зможу повноцінно займатися MOLLY, робити власну музику. А з іншого — йду з групи, яка була і залишається частиною мене», — повідомила Серябкіна. Ольга підкреслила, що Serebro буде давати концерти в колишньому складі до 2019 року. За словами співачки, це рішення вона прийняла після розмови з Максом Фадєєвим, який повністю підтримав її і порадив зайнятися сольною кар’єрою.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: