Олігарх Алішер Усманов розповів про свої стосунки з Іриною Вінер

65-річний Алішер Усманов став героїв нового випуску програми «Дійові особи». Провідною Наиле Аскер-заде олігарх розповів про головну кохання всього свого життя.

    Алішер Усманов розповів про свої стосунки з Іриною Вінер

Алішер Усманов і Ірина Вінер одружилися у 1992 році, і з тих самих пір вони є чи не найміцнішою парою. Як розповів у недавньому інтерв’ю відомий бізнесмен, він вперше побачив спортсменку під час тренування в Ташкенті, але тоді не наважився до неї підійти. «В її образ я відразу ж закохався. Він запав мені в душу на все життя. На два життя можна сказати», — зізнався Алішер телепрограмі «Дійові особи». Пізніше Усманов і Вінер знову зустрілися в Москві, а невдовзі після цього олігарх відправився за грати. Звідти він і зробив пропозицію своїй коханій. Та погодилася і стала чекати нареченого з колонії. З восьми років Алішер відсидів шість, після чого був звільнений умовно-достроково.

«Він підкорив мене своїм розумом. Своєю широтою поглядів на життя. Своїми знаннями мистецтва, спорту, літератури, політики», — заявила Вінер.

Найбільше Ірина, за її словами, цінує в своєму чоловікові його безмежну любов до представниць протилежної статі. Втім, Вінер донині залишається головною жінкою для самого Усманова.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: