Опра Вінфрі не шкодує, що не стала матір’ю: Мої діти ненавиділи б мене (Фото)

Опра Вінфрі відверто розповіла журналу People про те, чому у неї немає дітей.

Опра Вінфрі досягла висот, про яких багато жінок по всьому світу не можуть навіть мріяти, і в той же час, не змогла зробити те, що дано природою кожній – народити і виховати дитину. Тим не менш, телеведуча вже давно змирилася з тим, що їй не стати матір’ю, і навіть знайшла кілька причин, по яких їй не судилося пізнати красу материнства.

«Я не хочу дітей. Я б не була для них хорошою матір’ю. Я не терпляча. У мене вистачає терпіння тільки на цуценят, але це занадто низький рівень», – зазначила Опра в одному з недавніх інтерв’ю, підкресливши, що хоч своїх дітей у неї немає, вона – мати для 172 дівчаток у своїй Академії лідерства:

«Коли люди починали тиснути на мене, щоб я одружилася і заводила дітей, я знала, що я ніколи не буду людиною, який шкодує про те, що у нього немає малюків. Я відчуваю себе матір’ю для дітей усього світу. Любов не знає кордонів. Неважливо, з’являється дитина з твоєї утроби, або ти знаходиш його у віці 2, 10 або 20 років. Якщо любов справжня, щира турбота і це йде з добрих спонукань, все виходить».

Читайте также:
Топ-5 фактів: що відомо про дитину Меган Маркл і принца Гаррі?

Варто відзначити, що незважаючи на те, що зараз Вінфрі впевнено говорить про те, що не страждає від відсутності дітей, коли-то вона дуже важко пережила втрату дитини. У віці 14 років Опра народила хлопчика, який помер невдовзі після народження.

Ймовірно, саме гіркоту втрати, яку пізнала в юному віці знаменита телеведуча, змусила її назавжди переконатися в своїй здатності стати матір’ю.

«Якби у мене були діти, вони ненавиділи б мене», – підсумувала Опра Уїнфрі.

Опра Уинфри не жалеет, что не стала матерью: Мои дети ненавидели бы меня (Фото)

Опра Уинфри не жалеет, что не стала матерью: Мои дети ненавидели бы меня (Фото)

 

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: