Визначено ступінь участі Бена Аффлека в сольному фільмі про Бетмена

Стала відома ступінь участі Бена Аффлека в сольному фільмі про “Бетмена”, який багато років намагаються зняти студії Warner Bros.і DC Films. Як повідомляє видання Production Weekly, він обмежиться лише функціями продюсера цього проекту. Зйомки повинні стартувати в першій половині 2019 року.

Як виконавець ключової ролі Бен Аффлек не згадується. Нагадаємо, що кілька років тому він значився не лише продюсером, сценаристом, але і режисером проекту. Надалі, Аффлек відмовився від крісла постановника, а потім з’ясувалося, що підготовлений ним сценарій буде повністю перероблений. Що стосується його акторських зобов’язань, то це питання так і не був визначений остаточно.

Бен Аффлек зіграв Бетмена в таких екранізаціях коміксів, як “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”. Обидва фільми піддалися різкій критиці і зібрали в світовому прокаті значно менше, ніж розраховували їх творці.

Після провалу “Ліги справедливості” з’явилися чутки про те, що режисер сольного фільму про Бетмена Метт Рівз придумав спосіб змінити виконавця головної ролі. Інформацію про готовність Аффлека відмовитися від ролі підтверджували різні незалежні один від одного джерела.

Читайте также:  Заку Снайдеру сподобалась новина про відхід Джосса Відона

Источник

Залишити коментар