Від “Дэдпула 2” чекають старту в 150 мільйонів доларів

Фантастичний бойовик “Дэдпул 2”, заснований на коміксах Marvel, може продемонструвати воістину фантастичний стартовий результат в Північній Америці. Як повідомляє видання Deadline, незалежні експерти пророкують, що йому вдасться зібрати не менше 150 мільйонів доларів у прем’єрні вихідні.

Якщо прогноз виправдається, це буде найкращий домашній старт в історії студії 20th Century Fox. На користь його адекватності свідчить рівень продажів квитків, зафіксований компанією Fandango. За цим показником “Дэдпул 2” вже випередив всі фільми з рейтингом R в історії кінопрокату.

У картині знімалися Морена Баккарін, Джош Бролін, Бріанна Хилдебранд, Райан Рейнольдс, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Террі Крюс, Хейлі Сэйлс, Джек Кеси та інші актори.

Нагадаємо, що перша серія вийшла в 2016 році, стартувала з результатом 132 мільйони доларів, а її підсумкові світові збори перевищили 780 мільйонів доларів. Фільм не отримав прокатного дозволу на такому важливому для екранізацій коміксів ринку, як китайський. Однак китайські глядачі змогли подивитися картину в квітні 2018 року в рамках Пекінського міжнародного кінофестивалю.

Читайте также:  Флеш порадив фанам DC запастися вірою

Источник

Залишити коментар