Від “Месників 3” чекають старт в 500 мільйонів доларів

От "Мстителей 3" ждут старт в 500 миллионов долларов

Вже в перші вихідні фільм студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності” може зібрати у світовому прокаті 500 мільйонів доларів. Про це свідчать попередні оцінки рівня продажу квитків на сеанси картини, які наводить видання Comic Book.

Очікується, що більшу частину цієї суми картина збере в домашньому прокаті. За найскромнішими оцінками третя серія “Месників” може стартувати з результатом 250 мільйонів доларів. Деякі експерти впевнені, що проект має всі шанси заробити в перший уїк-енд близько 300 мільйонів доларів. Близько 200 мільйонів доларів стрічка збере за межами Північної Америки.

На момент написання даної замітки найбільший агрегатор професійних рецензій – портал Rotten Tomatoes зафіксував рейтинг фільму на рівні 86 відсотків, тобто переважна більшість відгуків виявилися позитивними. Це дозволить “Месникам 3” скористатися всіма перевагами хорошого “сарафана” і забезпечить витривалість в прокаті.

Також варто зазначити, що значну частину виробничого бюджету творцям фільму вдалося повернути за рахунок вигідних контрактів з найбільшими рекламодавцями світу. Старт картини міг би бути більш значним, якщо б вона вийшла одночасно і в Китаї, проте в цій країні “Месники 3” стартують лише в середині травня.

Читайте также:  Джон Хемм і Наталі Портман опиняться в любовному трикутнику астронавтів

Источник

Залишити коментар