Від “Месників 3” чекають старт в 500 мільйонів доларів

Вже в перші вихідні фільм студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності” може зібрати у світовому прокаті 500 мільйонів доларів. Про це свідчать попередні оцінки рівня продажу квитків на сеанси картини, які наводить видання Comic Book.

Очікується, що більшу частину цієї суми картина збере в домашньому прокаті. За найскромнішими оцінками третя серія “Месників” може стартувати з результатом 250 мільйонів доларів. Деякі експерти впевнені, що проект має всі шанси заробити в перший уїк-енд близько 300 мільйонів доларів. Близько 200 мільйонів доларів стрічка збере за межами Північної Америки.

На момент написання даної замітки найбільший агрегатор професійних рецензій – портал Rotten Tomatoes зафіксував рейтинг фільму на рівні 86 відсотків, тобто переважна більшість відгуків виявилися позитивними. Це дозволить “Месникам 3” скористатися всіма перевагами хорошого “сарафана” і забезпечить витривалість в прокаті.

Також варто зазначити, що значну частину виробничого бюджету творцям фільму вдалося повернути за рахунок вигідних контрактів з найбільшими рекламодавцями світу. Старт картини міг би бути більш значним, якщо б вона вийшла одночасно і в Китаї, проте в цій країні “Месники 3” стартують лише в середині травня.

Читайте также:
Walt Disney поверне Обі-Вана Кенобі

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: