Відкриття ММКФ-2019: хто з зірок не злякався холоду і чому Микита Міхалков не з’явився на червоній доріжці

ММКФ-2019 стартував. На церемонії відкриття з’явилися Марія Кожевнікова, Тетяна, Надія та Ганна Михалковы, Христина Асмус і інші знаменитості.

Христина Асмус

Московський міжнародний кінофестиваль є одним з найочікуваніших та найяскравіших подій року. Багато років це свято кіно проходив влітку, але ось вже другий рік поспіль Театр мюзиклу відкриває свої двері в квітні. 18 квітня відбулася церемонія відкриття 41-го ММКФ за підтримки ювелірно-годинний компанії Chopard.

Открытие ММКФ-2019: кто из звезд не испугался холода и почему Никита Михалков не появился на красной дорожке

Ірина Безрукова

Традиційну червону доріжку на вулиці ніхто не відміняв, і актриси проявляють незвичайну сміливість, проходячи по ній у відкритих літніх сукнях. В цьому році не злякалися холоду і попрактикуватися в елегантній пробіжці Катерина Клімова, Христина Асмус, Зара, Олена Захарова, Ганна Хількевич, Віра Алентова, Юлія Меньшова, Любов Толкаліна з дочкою Машею, Ірина Безрукова і багато-багато інших.

Открытие ММКФ-2019: кто из звезд не испугался холода и почему Никита Михалков не появился на красной дорожке

Ганна і Надія Михалковы

Звичайно, в цей вечір на червоній доріжці не могла не з’явитися сім’я Михалкових. Однією з перших до фотографам вийшла Тетяна Євгенівна, а через кілька хвилин пройшли і її дочки Анна і Надія. Сестри перебували в чудовому настрої, спілкувалися з гостями, жартували і сміялися.

    Открытие ММКФ-2019: кто из звезд не испугался холода и почему Никита Михалков не появился на красной дорожке

    Любов Толкаліна з дочкою Марією

Вперше за багато років на червоній доріжці не з’явився Микита Сергійович Міхалков. Справа в тому, що нещодавно режисер переніс серйозну операцію на стегно, і лікарі заборонили йому довго стояти — лише сидіти. На прес-конференції, присвяченій ММКФ-2019, Микита Сергійович зізнався, що зараз «вчиться ходити». Від усієї душі бажаємо режисерові якнайшвидшого одужання!

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: