Відповідь Олі Полякової? Катерина Кухар опублікувала відвертий пост в Instagram

Балерина і суддя шоу «Танці з зірками» не стримувала емоцій.

Минулої неділі, під час третього ефіру шоу "Танці з зірками" Оля Полякова невдало пожартувала на адресу Катерини Кухар. Балерину дуже зворушила історія про смерть сина учасника проекту, Дениса Берінчика, і вона не змогла стримати емоцій. Полякова не чула, про що говорила Кухар, проте, повернувшись з гримерки і побачивши сльози на очах завжди суворою і стриманою судді, Оля не стрималася від жартівливого коментаря.

Пізніше, дізнавшись про причину сліз Катерини, Полякова опублікувала в особистому мікроблозі відео-вибачення. У той же день з'явився досить відвертий пост на сторінці Кухар, який багато хто сприйняв як відповідь на вибачення співачки:

"У кожного з нас в цьому світі є СВІЙ ХРЕСТ. Своя важка ноша, яку ми несемо все своє життя. Щось дуже глибоке і особисте для нас: шрами на наших серцях, про яких ми всіма силами намагаємося забути, але які залишаться з нами до кінця наших днів. Я знаю сильних, що захлинаючись ридали.І слабких, хто несуть хрести... Те, як ми реагуємо на цей світ: встаємо ми після падіння - це і робить нас тими, хто ми Є. І той, хто знає всю "кухню" вчорашнього вечора зсередини, зрозуміють. Набагато важливіше БУТИ, а не ЗДАВАТИСЯ. У мене все."

Источник

Схожі новини

Залишити коментар

Adblock detector