Перші глядачі виявилися в захваті від нової “Мері Поппінс”

Кіностудія Walt Disney показала фільм “Мері Поппінс повертається” на щорічній конференції асоціації власників кінотеатрів, і, як стверджує видання Deadline, перші глядачі опинилися в повному захваті від побаченого.

“Режисер Роб Маршалл створив шедевр, оновивши одну з найулюбленіших історій всіх часів, – прокоментував виконавчий директор однієї великої театральної мережі. – Це надихаюча історія і візуально дуже насичений фільм сзапоминающимися піснями, блискучою хореографією і просто сліпучими анімаційними сценами. У випадку з “Мері Поппінс повертається” студія Walt Disney в черговий раз зробила сімейний фільм на століття”.

“Мері Поппінс повертається” дійсно повертає всю магію оригінального фільму, додаючи до нього нові шари в музиці, піснях і приголомшливих візуальних ефектах. Фільм неодмінно стане фаворитом різдвяних свят. Я знімаю капелюх перед Робом Маршаллом”, – поділився інший керівник.

У картині знімалися Емілі Блант, Бен Уішоу, Меріл Стріп, Колін Ферт, Джулі Уолтерс, Емілі Мортімер, Анджела Ленсбері, Дік Ван Дайк, Лін-Мануель Міранда і інші актори. У Росії фільм вийде у прокат вже після Нового року, в іншому світі – 19 грудня 2018 року.

Читайте также:  Режисер Метт Рівз знайшов спосіб позбутися від Бена Аффлека

Источник

Залишити коментар