Пітер Джексон не буде брати участь у створенні серіалу “Володар кілець”

Творець трилогії “Володар кілець” Пітер Джексон не буде брати участь ні в якій якості в роботі над серіалом про події в Середзем’я, який запускає у виробництво студія Amazon. Цю інформацію знаменитий новозеландський режисер і продюсер підтвердив в інтерв’ю виданню Comic Book.

За його словами, у нього наміру якимось чином “оберігати франшизу від стороннього втручання”. “У свій час я дивився “Володар кілець” не так, як всі інші, адже я сам знімав його. Тепер я з нетерпінням чекаю можливості побачити, як хтось інший представить свій погляд на світ Толкіна”, – сказав Джексон.

Сценарій проекту підготує Патрік МакКей, в активі якого такі фільми, як “Стартрек 3: Нескінченність” і “Годзила проти Кінг Конга”. Раніше повідомлялося, що компанія Amazon, яка придбала права на екранізацію за 250 мільйонів доларів, була готова запропонувати Джексону посаду продюсера, але, ймовірно, сторони так і не змогли прийти до угоди.

Сюжет шоу поки не уточнювався, передбачалося лише, що серіал стане приквелом трилогії “Володар кілець”. Загальна вартість екранізації, яка буде складатися з п’яти сезонів оцінюється у величезну суму – близько мільярда доларів.

Читайте также:  Колишня дружина Гері Олдмана пригадала йому насильство і повій

Источник

Залишити коментар