Пляжний футбол: наш Артур Мьюзік – віце-чемпіон Європи!

У фінальному матчі Euro Winners Cup київський клуб прикро поступився в серії пенальті

Пляжный футбол: наш Артур Мьюзик - вице-чемпион Европы!

Столичний клуб «Артур Мьюзік» поступився в серії пенальті італійському клубу «Віареджіо» і став віце-чемпіоном Європи з пляжного футболу! У фінальному матчі Euro Winners Cup наші відразу взяли з місця в кар’єр. На першій же хвилині Олександр Рисенко від центральної лінії хитро закинув м’яч за комір італійського голкіпера, а на другій хвилині Віталій Сидоренко знайшов дальнім пасом Деяна Станковича, який прекрасною бісіклетою подвоїв результат! Господарі відповіли в кінцівці першого періоду – Морейра зі штрафного вразив наші ворота, правда, йому допоміг рикошет від піску.

Щойно почався другий тайм, як господарі зрівняли рахунок завдяки Габріеле Горі. Однак Ігор Борсук з розлучення з центральної точки пробив кіпера

«Віареджіо» і знову вивів «музикантів» вперед! А через хвилину Деян Станкович заробив штрафний і сам же його реалізував, тепер вже рикошет від піску допоміг нам – 4:2!

Італійці відповіли чудовим голом «через себе» Валенті, проте в середині тайму Отт і Борсук розіграли швидку комбінацію і Ігор зробив дубль – 5:3. Тут же арбітри «намалювали» пенальті і Рамачіотті знову скоротив розрив. А в самому кінці другої двенадцатиминутки розкішна комбінація Олександр Корнійчук – Олег Зборовський – Іван Глуцкий завершилася голом останнього – 6:4!

Шедевральний гол Матеуса в Кубку України (ВІДЕО)

У середині останнього періоду італійці знову скорочують розрив після голу Рамачіотті і стає зрозуміло, що наших очікує фінальний штурм господарів. Що і сталося – Валенті свій шанс не упустив і зрівняв рахунок – 6:6 в основний час!

В екстра-таймі голів не було і все вирішилося в серії пенальті! Деян Станкович, Олександр Корнійчук, Антон Бутко, Олександр Рисенко, Ігор Борсук та Іван Глуцкий свої удари реалізували, а от Олег Зборовський, на жаль, немає. Італійці ж били точно і на сьомий серії ударів завершили чемпіонський матч на свою користь!

«Віареджіо» завойовує чемпіонський кубок, футболісти «Артур Мьюзік» стають віце-чемпіонами Європи (як і київський

«Гріффін» в 2013 році), а наш капітан Віталій Сидоренко, який видав феноменальні гри на турнірі, отримує звання «Кращий голкіпер EWC-2016»!

У понеділок наші хлопці повертаються в Київ, і на наступних вихідних стартують в Чемпіонаті Києва у столичному Гідропарку!