За романом Сергія Лук’яненка знімуть англомовний серіал про зомбі

Російська кінокомпанія Monumental Pictures, заснована компаніями Patton Media і Sony Pictures Entertainment, займеться виробництвом свого першого телевізійного серіалу англійською мовою для міжнародного ринку. Мова йде про екранізацію постапокаліптичного роману російського письменника Сергія Лук'яненка "Кваzи". Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Дія в "Кваzи" розгортається на Землі, яка пережила зомбі-апокаліпсис. Планета кишить зомбі. Невелика група "повсталих" - "розумних зомбі", які іменуються "кваzи", підтримує нейтральні відносини з уцілілими людьми, яких в рази менше. Коли вбивство професора, який займався розробкою небезпечного вірусу, який загрожує зруйнувати рівновагу сил, людина-детектив і його напарник-кваzи приступають до розслідування.

Керівництво студії Monumental стверджує, що проект знаходиться на останній стадії розробки.

На батьківщині та закордоном Лук'яненко відомий, насамперед, як автор фентезійних романів циклу "Дозори", перші книги якого - "Нічний дозор" і "Денний дозор" - були екранізовані Тимуром Бекмамбетовим. Нагадаємо, що в травні поточного року в російський прокат вийшов фантастичний фільм "Чернетка", знятий за однойменним романом письменника.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector