Чому хлопчикам подобається грати дитячою зброєю?

Почему мальчикам нравится играть детским оружием? Жіночий журнал

Купуючи дитині чергову іграшку звичайно хочеться, щоб вона стала для нього цікава і захопила його на тривалий час. Але іноді дорослому здається, що цікавіше іграшки він не вигляді в житті, а дитиною вона не оцінена по достоїнству і відправляється лежати на полицю. Чому так відбувається? У кожної дитини свій темперамент, свій рівень посидючості і допитливості, кожен малюк є особистістю, яка з раннього дитинства проявляє здібності до того чи іншого виду діяльності. Все це батьки розуміють з часом і поступово починають вгадувати що їх дитині цікаво. Але, як не дивно, є універсальний вид іграшок, який цікавий хлопчикам і дівчаткам, заснований на древніх інстинктах.

Для хлопчиків це дитяча зброя.

Йдучи в витоки історії, ми розуміємо, що любов чоловічої статі до зброї викликана інстинктивною необхідністю. З давніх часів, чоловіки займали роль добувача і захисника своєї сім’ї. Жінки ж, так само, на рівні інстинктів, вибирали чоловіка, який може прогодувати, одягнути (в давні часи це видобуток шкур тварин) і захистити її і сім’ю. Так, виробилося, що хлопчик з дитинства повинен був володіти зброєю, щоб в майбутньому бути привабливим для протилежної статі, щоб добути їжу і захистити сім’ю від диких тварин і ворогів. Для цього всі чоловіки наділені особливим інстинктом. Часи змінюються, ми живемо в століття передових технологій і видобуток благ і захист сім’ї виступають зовсім в іншому ракурсі, але на підсвідомому рівні інстинкти у людей залишилися колишні, і чоловіки з дитинства відчувають себе захисниками і здобувачами граючи дитячою зброєю.

Як вибрати дитячу зброю?

Індустрія дитячих іграшок пропонує величезний перелік видів зброї для малюків. При виборі, для того щоб іграшка дитині напевно принесла задоволення, зверніть увагу на вік малюка. Інтернет-магазин “Будинок іграшок” при використанні фільтрів за віковими категоріями допоможе вибрати потрібну модель.

Читайте также:
Гострий апендицит у дітей, симптоми

Чим можуть бути корисні ігри дитячою зброєю?

  • – розвиває здатність концентрувати увагу;
  • – підтримує змагальний ефект;
  • – виховує впевненість у собі;
  • – приносить задоволення результатом при ураженні мети.

Отже, при виборі подарунка для хлопчика, безпрограшний варіант це Іграшкова зброя. Така іграшка доставить масу задоволення дитині, і виховає його справжнім захисником.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.