Чому жінки використовують секс для самоствердження: психолог назвав причину

Відомий психолог Михайло Лабковский розповів чому жінки використовують секс, щоб відновити свою самооцінку.

У багатьох дівчат самооцінка безпосередньо залежить від усієї любовної сфери, зокрема, від того, як на них реагують чоловіки, а також від наявності або відсутності партнера, пише ELLE.

У протилежної статі така проблема зустрічається рідше. У спальні жінки-невротики самостверджуються, ведуть переговори, “вибудовують торги” і роблять багато всього такого, що не має ніякого відношення не до любові, ні до задоволення.

Почему женщины используют секс для самоутверждения: психолог назвал причину

Жінки з заниженою самооцінкою часто перетворюють інтимну життя в розмінну монету, а своє тіло – в банальний товар. І навіть якщо дуже хочуть зайнятися сексом, роблять все можливе, щоб цього не сталося. Вони позбавляють себе насолоди, тому, що “інакше він поставиться до мене, як до задешево”. Існує ряд причин, по яких представниці прекрасної статі можуть використовувати секс виключно як можливість самоствердитися.

Жінки, які використовують секс, щоб відновити самооцінку, можуть страждати різними неврозами. Вони “динамять” чоловіків просто для того, щоб за ними “побігали”. Причому, потрібно їм це все лише для того, щоб залатати рани, щоб відчути себе бажаними і тим самим відчути, що вони гідні любові. І коли чоловіки втягуються в цю гру, починають доглядати, такі жінки відчувають впевненість, силу. Це дає їм уявне відчуття, що їх люблять і приймають.

Читайте также:  Плюс-сайз-моделі Ешлі Грем і Палома Эльсессер показали свої оголені сідниці крупним планом

Але найсумніше те, що обидві сторони все прекрасно розуміють. Жінки віддають собі звіт в тому, що за ними бігають заради сексу. Чоловіки бачать, що від них потрібні якісь вчинки. Всім зрозуміло, що буде далі: чоловік отримає секс і пропаде, а жінка знову відчує себе зненавидженою і непотрібною.

Причин для цього може бути декілька. По-перше, виховання. І мова йде не про тих випадках, коли дівчаткам втовкмачували, що “секс-це бруд і розпусту”. Часто саме батьки вселяли їм те, що не треба рахуватися зі своїми бажаннями. Кому переконували, що треба бути зручною, треба подобатися. Кого позбавляли можливості приймати самостійні рішення. Кого не питали, що вони хочуть на сніданок, куди мріють вступити і далі за списком.

Звичайно, велику роль грає і батьківське придушення. Одних носили на руках, обожнювали і хвалили. Такі дівчата виростають у жінок, у яких, як правило, ніякої проблеми з самооцінкою немає. А іншим популярно пояснювали, що “ніс кривий”, “руки ростуть з одного місця” і “так хто тебе з таким характером заміж візьме”. Не отримавши безумовної батьківської любові, всі люди виходять в доросле життя і починають її шукати в кожному зустрічному.

Читайте также:  Вікторія Гресь: Синдром 31 грудня

Щоб впоратися з таким станом речей, варто зрозуміти, що вказана проблема з сексом – це симптом, індикатор проблеми зі всієї життям. Почніть з собою рахуватися, прислухайтеся до того, що хочете саме Ви, а не до того, що хочуть від Вас. Навчіться говорити “ні”, коли Ви чогось не хочете. Припиніть всіма силами намагатися сподобатися”. Не порівнюйте себе з іншими і не шукайте підтверджень своєї привабливості у поза.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.