Покійному Робіну Вільямсу пригадали домагання

Популярний голлівудський актор Робін Вільямс поводився неналежно з жінками на знімальному майданчику серіалу “Морк і Мінді”, особливо з виконавицею ролі дружини його персонажа Пем Доубер. Таке твердження міститься в біографії Вільямса, яку написав журналіст New York Times Дейв Ицкофф.

“Ми знімаємо один з епізодів, і раптом він повертається і хапає її за сідниці. Або за груди. І доводиться все починати спочатку. Я кажу: “Робін, у нас в сценарії немає нічого схожого на хапання Пем за зад”. Він завжди відповідав: “А, ну ладно”, – ділиться спогадами режисер шоу Говард Сторм.

“Він дивиться на тебе дуже грайливо, як щеня. А потім раптом хапає за груди і тікає. І якимось чином йому це сходило з рук. Зрештою, це були 70-ті”, – поскаржилася сама Пем Доубер, грала дружину героя Вільямса у чотирьох сезонах шоу. Зазначимо, що саме після виходу цього телепроекту Робін Вільямс виявився одним з найбільш затребуваних комедійних акторів свого часу.

Вільямс покінчив життя самогубством у 2014 році. Він не залишив ніяких передсмертних послань, але в процесі слідства було з’ясовано, що він страждав від глибокої депресії, викликаної в тому числі розвивається хворобою Паркінсона.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Google обмежує видачу реклами пов’язаної з ICO і криптовалютами

У Google вирішили перейняти досвід Facebook щодо зміни рекламної політики щодо криптовалют і ICO і вже почали обмежувати видачу рекламних...

Закрыть