Після відставки Супермена Warner Bros, переключиться на Супергерл

Після відставки Супермена Warner Bros, переключиться на Супергерл

Кіностудія Warner Bros.прийняла рішення сконцентрувати свої ресурси на розвитку історії іншого представника загиблої планети Криптон – Супергерл. Як зазначає видання Deadline, цей напрям визнано більш перспективним, ніж розповідь про пригоди Супермена.

Нагадаємо, що ще влітку 2018 року повідомлялося про подібні плани студії, але тепер після відставки Генрі Кавілла, реалізація їх стала пріоритетним завданням. Відомо, що сценарій екранізації підготує Орен Узил, який раніше працював над картиною “Мачо і ботан 2”.

Згідно міфології DC, головна героїня була зовсім юною, коли їй довелося бігти з приреченою планети Криптон разом з немовлям, який виріс і став відомий під ім’ям Кларк Кент. У 2015 році був випущений перший сезон серіалу “Супергерл”, в якому знімалися Меліса Беноист, Мехкад Брукс, Джеремі Джордан, Девід Хервуд, Кріс Вуд, Каліста Флокхарт, Пітер Фасинеллі, Дженна Деван, Лаура Бенанти та інші актори.

Про те, що Генрі Кавілл не буде більше грати роль Супермена в киновселенной DC було оголошено 12 вересня 2018 року. Стверджувалося, що таке рішення було прийнято після того, як актор не зміг узгодити умови його участі у фільмі “Шазам”.

Читайте также:  Netflix уточнив терміни повернення Карателя

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.