Представлені перші відгуки про фільм “Месники 3”

Представлены первые отзывы о фильме "Мстители 3"

Перші відгуки представників західних ЗМІ з приводу фільму “Месники 3: Війна нескінченності” виявилися захопленими, деякі з рецензентів визнали проект студії Marvel “шедевром”. Витяги з цих текстів почав публікувати найбільший агрегатор професійних рецензій Rotten Tomatoes.

“Боже ж ти мій! “Месники: Війна нескінченності” – це щось. Ми сиділи в залі буквально бездиханні. Вражаючі наслідки, приголомшливі моменти, дивовижне взаємодія персонажів і деякі колосальні і часто приголомшливі сюрпризи”, – пише кореспондент видання CinemaBlend Ерік Ейзенберг.

“Після десяти років інвестицій у цих персонажів і всю серію “Месники: Війна нескінченності” просто збиває з ніг”, – вважає Перрі Немірофф з видання Collider.

“Месники: Війна нескінченності” змусили мене сміятися, кричати чи плакати протягом усього фільму. Всього фільму. Я сидів приголомшений у своєму кріслі, коли пішли фінальні титри, безмовний і глотающий сльози”, – поділився своїм враженням автор видання IGN Джошуа Їв.

Деякі зазначили, що Танос – кращий антагоніст з тих, що були представлені в киновселенной Marvel. Нагадаємо, що в Росії картина вийде в прокат 3 травня 2018 року. Але ще до цього моменту можна придбати колекційні фігурки героїв фільму в магазині KN Shop.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
За два місяці кількість українців зменшилася більш ніж 40 тисяч осіб
За два місяці кількість українців зменшилася більш ніж 40 тисяч осіб

Протягом січня — лютого 2018 року чисельність населення зменшилася на 40,1 тис. осіб. Про це свідчать дані Державної служби статистики,...

Закрыть